Планують змінити правила здачі іспитів на отримання водійських прав

Планують змінити правила здачі іспитів на отримання водійських прав

07 октября 2019

В Україні хочуть допускати до практичних занять з водіння тільки після успішного складання іспиту на знання правил дорожнього руху.

Відповідний законопроект зареєстрували на сайті Верховної Ради 2 жовтня 2019 року.

Читайте також: За які порушення правил паркування можуть забрати авто на штрафмайданчик

“Величезна кількість автошкіл створює величезну конкуренцію, яка долається демпінгом вартості навчання за рахунок зниження якості. Деякі слухачі автошкіл відвідують лише частину занять з практичної підготовки (без теоретичної), або взагалі їх ігнорують, покладаючись на складання іспиту через хабар”, – ідеться в пояснювальній записці до законопроекту №2201.

Що пропонують:

Учасники дорожнього руху мають право на вивчення норм і правил дорожнього руху у акредитованих навчальних закладах або через самостійне опанування.

Кожний громадянин, який досяг потрібного віку, не має медичних протипоказань та пройшов повний курс навчання (допускається самопідготовка) за відповідними програмами, може отримати право на керування транспортними засобами відповідної категорії.

Особа, яка бажає отримати право на керування транспортними засобами відповідної категорії чи типу, зобов’язана пройти медичний огляд, підготовку, самопідготовку або перепідготовку відповідно до типової навчальної програми, успішно скласти теоретичний і практичний іспити. Особа, що пройшла самопідготовку, допускається до складання теоретичного іспиту в порядку, передбаченому частиною восьмою статті 15 цього Закону.

Особа, що пройшла самопідготовку та не склала теоретичний іспит допускається до повторного складання іспиту не раніше ніж через 3 місяця з моменту складання попереднього іспиту.


Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -