Штрафуватимуть навіть за фари: за що тепер збираються стягувати гроші з водіїв

Штрафуватимуть навіть за фари: за що тепер збираються стягувати гроші з водіїв

07 октября 2019

Наприклад, щоб поліпшити видимість на нічній дорозі, власники авто змінюють звичайні лампи в фарах на ксенонові. Однак, не всі водії зважають на те, що ксенон можна встановлювати далеко не в кожен автомобіль. Якщо поліція помітить, що конструкція машини не передбачає встановлення ксенонової лампи, то можуть виписати штраф або позбавити водійських прав, повідомляє ресурс "Автотема".

У разі, коли ксенонову лампу можна встановлювати в авто, необхідно, щоб в авто був присутній коректор кута нахилу передніх фар і пристрій для очищення.

А ось порушникам загрожує штраф у 424 і 340 гривень, так як установкою ксенонових ламп вони потрапляють під 2 адміністративні статті. Якщо протягом року після першого штрафу водій знову встановить ксенонові лампи, то в нього заберуть права на термін до півроку.

Машину, в якій незаконно встановлені ксенонові лампи, правоохоронці можуть відправити на штрафмайданчик, що обійдеться водієві авто в копієчку. Платити потрібно буде не тільки штрафи, але і вартість простою на штрафмайданчику.

 


Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -