5 небезпечних функцій в автомобілі

5 небезпечних функцій в автомобілі

18 ноября 2019

Експерти склали рейтинг потенційно небезпечних функцій в автомобілі, які можуть нашкодити здоров’ю, якщо ними неправильно користуватися

Отже, в даному рейтингу опинилася така функція як кондиціонер, який часто слугує  джерелом застуд водія та пасажирів. Це особливо актуально, якщо він включається на максимум в розпеченій від сонця машині. В такому випадку на ранок застуда гарантована.

Також в список потенційно небезпечних функцій потрапив підігрів сидінь. Ця функція може нанести шкоду репродуктивному здоров’ю чоловіка. Як відомо, при тривалому перегріванні сперматозоїди втрачають рухливість. А при регулярному використанні  підігріву сидінь може навіть розвинутися безпліддя. Тому рекомендується не зловживати зайвим підігрівом крісел в авто.

Не меншу небезпеку становлять для здоров’я склопідйомники і автодоводчики скла. Останні можуть завдати шкоди дитині. Є випадки, коли автодоводчики затискають пальці і дорослим пасажирам. А якщо говорити про електричні склопідйомники, то, наприклад, в США з 1985 по 2002 рік від даної функції загинуло 50 дітей.

Не оминув цей рейтинг систему автоматичного паркування. Дана функція зручна, коли немає великого потоку машин поруч. В цілому, автопаркінг працює повільніше досвідченого водія, тому при наявності інтенсивного руху на вулиці, дана функція може перетворитися на небезпечний атракціон.

І, нарешті, функція безключового доступу та дистанційного запуску двигуна також можуть бути небезпечні. Це стосується тих випадків, коли автомобіль знаходиться в гаражі, вбудованому в житловий будинок. Небезпеку становить дистанційний запуск двигуна в такому приміщенні. Були випадки, коли спочатку гараж, а потім і будинок заповнювалися вихлопними газами і люди непомітно задихалися від небезпечних речовин. Але навіть і несмертельне отруєння чадним газом може завдати серйозної шкоди здоров’ю людини.

Печать


Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -