ТОП-4 авто з «вічною» підвіскою

ТОП-4 авто з «вічною» підвіскою

11 июня 2022

Renault Logan

На перше місце сміливо висуваємо Рено Логан. Її друга генерація стала зовні ще більш привабливою, а технічно змін майже не зазнала. В ній той же надійний мотор, але цінується це авто за відмінну підвіску.Це завдяки вдало обраним амортизаторам та пружинам, котрі гідно витримують удар від ям та горбків.

Chevrolet Lacetti

На другому місці в нас представник американо-корейської автомобільної індустрії – бюджетний седан Шевроле Лачетті. Технічно автомобіль не відрізняється високими показниками, але підвіска потужно продемонструвала себе на наших дорогах.Попри великі габарити кузова, машина не розгойдується і добре тримається на дорозі.

Nissan Almera

На третій сходинці нашого рейтингу Нісан Альмера. Але не той, що японський, а той останньої моделі, котрого зробили на базі Рено Логан.Технічно вони схожі, але через важчий кузов підвіска Альмери все ж трохи відрізняється. Седан добре долає погані дороги. Пробити амортизатори в цій машині можна хіба якщо влетіти у дуже глибоку яму.

Skoda Octavia

Ліфтбек Шкода Октавія теж в переліку переваг має пункт з гідною підвіскою. Окрім цього, модель може похвалитись високою надійністю і це підтвердять багато автомобілістів. Шкода навіть в дечому надійніша за Фольксваген.Досвід експлуатації цієї моделі показує, що вона здатна безпроблемно витримувати десятки тисяч кілометрів ґрунтовими та гравійними дорогами.


Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -