Nissan Leaf може втратити лідерство на ринку електромобілів

Nissan Leaf може втратити лідерство на ринку електромобілів

15 февраля 2019

Nissan Leaf залишається найпопулярнішим електромобілем на українському та європейському ринку. Проте у другій половині 2019 року компанія Renault планує представити оновлений електрокар Zoe, який має усі шанси вирвати першість у нової моделі Nissan Leaf e-Plus.

Якщо електромобіль Nissan Leaf б’є рекорди за кількістю продажів у Європі, то Renault  Zoe посідає друге місце за продажами у Старому Світі. Разом з тим, французький електрокар утримує першість на ринку у себе на батьківщині.

Оновлена батарея Renault Zoe дозволить проїхати 400 км замість 300 км, як раніше. Як відомо, Nissan LEAF e+ матиме запас ходу до 385 км на одній зарядці.

Компанія Renault готується випускати до 440 авто на день. Ціна моделі залишиться на рівні з попередньою – близько 30 тисяч євро. Вартість Nissan LEAF e+ у Європі стартуватиме з 45 тисяч євро.

До комплектації електромобіля Nissan входять автопілот ProPILOT, оновлений мультимедійний комплекс з восьмидюймовим дисплеєм, навігацією «від порога до порога» і поліпшеним додатком NissanConnect EV. Мультимедійна система Renault Zoe не має багатьох сучасних функцій, але надає той мінімум, необхідний сучасному водієві в умовах міського пересування.

Нагадаємо, в листопаді 2018 року ввезення електрокарів в Україну звільнили від сплати ПДВ та акцизного збору до 2022 року.

Today.ua повідомляв, що майже половину передзамовлень на новий Nissan LEAF у 2019 році зробили жителі Норвегії.


Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -