Експерти назвали ознаки проблемного автомобіля

Експерти назвали ознаки проблемного автомобіля

27 февраля 2019

Експерти представили кілька ознак, за якими можна визначити проблемний автомобіль.

Фахівці порталу «За кермом» склали список ознак, що вказують на проблеми в автомобілі, які стануть в нагоді тим, хто планує покупку машини на вторинному ринку.

Так, в першу чергу необхідно звернути увагу на документи. В результаті можна з’ясувати, кількість власників, «пробивши» авто по базі даних і ознайомитися з даними про пробіг. Якщо продавець відмовляється надати ці дані – краще не погоджуватися на огляд.

Але, якщо до цього все ж дійшло, тоді потрібно уважно вивчити дверні прорізи, в тому числі за допомогою товщиноміра. Якщо показник перевищує 200 мк, значить автомобіль потрапляв в ДТП і після фарбувався. При показнику 350-400 мк передбачається наявність серйозного ремонту кузова.

Також на участь в ДТП вказує маркування скел, в тому випадку якщо на одному з них дані відрізняються. Також експерти відзначають, що не зайвою буде і перевірка лонжеронів лонжерони на предмет ремонту. Якщо покупець щось виявить – краще відмовитися від вибору на користь такого авто.

Крім іншого необхідно звернути увагу на працездатність і надійність подушок і ременів безпеки, а стан двигуна можна визначити за кольором вихлопних газів. Під час тест-драйву старого автомобіля потрібно перевірити роботу трансмісії, щоб не було стукань або затримок.


Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -