Названо вживані автомобілі до десяти тисяч доларів, які не можна купувати

Названо вживані автомобілі до десяти тисяч доларів, які не можна купувати

04 марта 2019

Десять тисяч доларів за автомобіль – це сума, володіючи якою, ви зможете вибирати з великого асортименту машин. Варіантів за ці гроші чимало. Володіючи таким величезним вибором, ви часом не можете визначитися. У цій статті розглянемо кілька моделей, які точно купувати не варто, якщо у вас в розпорядженні максимум 10 000 доларів. Наші висновки базуються на відгуках автомобілістів і думці автоекспертів.

Audi Q7

Першим старим автомобілем, до якого варто ставитися з побоюванням, є Audi Q7. Цей величезний кросовер з 350-сильним мотором об’ємом 4,2 літра можна купити за 10 000 доларів. Але це буде машина першого покоління, приблизно 2006 року випуску і з пробігом за 300 000 кілометрів. Audi Q7 – це одна з тих сирен, що заманюють моряків своєю красою на мілини та скелі. Якщо спокуситися на всю цю розкіш, забувши при цьому про вартість ремонту і утримання, ваш сімейний бюджет гарантовано сяде на мілину.

Volkswagen Touareg

Ще один представник німецьких преміум-кросоверів – Volkswagen Touareg. Моделі перших років випуску зараз коштують дуже дешево. Такий низький цінник на них не просто так – у них дуже дорогий ремонт двигуна, пневматичної підвіски і трансмісії. Touareg з пробігом за 300 000 кілометрів потребує навіть не ремонту, а, радше, масштабного відновлення, і коштувати це буде дуже й дуже дорого.

BMW X5

«Ікс 5» – легендарний автомобіль, і долучитися до цієї легенди хочуть багато автомобілістів. BMW X5 – розкішний, динамічний і комфортний автомобіль, але це вже не стосується машин першого покоління. За майже 20 років експлуатації від надійності і комфорту не залишилося й сліду. Численні попередні власники машини замінили всі оригінальні деталі на їхні китайські аналоги, адже оригінальні запчастини коштують неймовірно дорого.

Варто відзначити, що ціни вказані актуальні для європейського ринку.


Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -