Штрафи готуються збільшити вп’ятеро

Штрафи готуються збільшити вп’ятеро

28 сентября 2022

В Україні хочуть збільшити штрафи за порушення ПДР. Відповідний законопроєкт вже з’явився на офіційному порталі Верховної Ради. Варто підкреслити, що йдеться одразу про кілька порушень: покарання за них хочуть зробити жорсткішими. Про це йдеться у законопроєкті №7354 на офіційному порталі парламенту.

Зазначається, що автори закону №7026-1 тепер пропонують збільшити штрафні санкції за систематичні порушення правил дорожнього руху. Тобто ініціатива полягає в тому, щоб люди, які порушують правила безпеки частіше – платили більше за інших.

Пропонують депутати таку систему:

– За 3-5 порушень за рік – зростання штрафу в два рази;

– За 6-10 порушень за рік – зростання штрафу в п’ять разів;

– понад 10 порушень за рік – позбавлення водійських прав терміном на два роки.

Важливо, що це, по суті, удосконалений варіант законопроєкту № 650. Він передбачає запровадження системи нарахування штрафних балів порушення ПДР, зафіксованих над автоматичному режимі.

Водіїв можуть навіть змусити повторно проходити курс в автомобільній школі та заново складати всі іспити. Слід також нагадати, що у парламенті вже зареєстрували ще один законопроєкт, який передбачає відповідальність водіїв за образу поліцейських при виконанні службових обов’язків та зупинення автомобіля. Якщо є таке порушення, то покарати можуть штрафом на суму від 340 до 680 гривень, або громадськими роботами терміном від 20 до 40 годин.


Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -